Péče o microdermál

PÉČE O MICRODERMÁL

Péče je vcelku jednoduchá, nejdůležitější je udržet microdermál v čistotě. Toho se docílí přelepováním po dobu minimálně 7 dnů, nedoporučuje se šperk čistit žádnou dezinfekcí ani mýt antibakteriálním mýdlem. Stačí šperk jednou za dva dny přelepit prodyšnou náplastí s buničinou a dávat si pozor aby ste měli vždy při manipulaci čisté ruce. Pokud bude šperk vhodně opečovaný pak je minimální šance, že ho tělo vyloučí.

Po týdnu přelepování je otvor okolo vpichu stáhlý a není již potřeba přelepovat, úplné zahojení trvá okolo dvou měsíců, po tuto dobu není dobré dlouhé namáčení ve vaně a už vůbec ne v rybnících a znečištěné vodě. Při návštěvě zakouřených prostor je dobré microdermál ještě zalepit. Buďte opatrní při používání spreje, laku na vlasy nebo make-upu. Tyto chemické látky mohou při zavlečení do rány způsobit komplikace.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>