Péče o piercing

PÉČE O PIERCING

PIERCING A NEMOC

Jste- li objednaní na piercing a nejste zcela zdraví ( infekční choroba, opar a jiné) dejte nám včas vědět a my vás rádi přeobjednáme.
V případě nachlazení či jiné nemoci se tělo pomaleji regeneruje, proto není vhodné v tomto období piercing aplikovat.

Volejte Báře – 720383772, nebo Val – 720328102. Budeme rády když budete toto pravidlo akceptovat, z důvodů vašeho bezpečí i možnosti nakažení piercera. :)

PÉČE O PIERCING

Na ošetření piercingu budete potřebovat : antibakteriální mýdlo protex fresh (klasická kostička mýdla), mořskou kuchyňskou sůl (mořskou!!!), vatové tyčinky.

Každé ráno a večer po dobu co stanoví váš piercer budete okolí vpichu omývat pěnou z mýdla (nemělo by se dostat přímo do vpichu), ve vodě se nebudete dlouho cachtat jen rychlovka a ven :) !!! Osušte místo vpichu čistým ručníkem nebo papírovou utěrkou a naneste solný roztok, pomocí vatové tyčinky očistěte oba dva vpichy. U většiny piercingů se v první fázi hojení vytváří okolo vpichu žlutý stroupek. To je zaschlý tkáňový mok, který tělo vylučuje při hojení. Stroupek neodlupujte, narušily byste tím i nově vytvořenou tkáň!!! Místo toho opatrně omyjte solným roztokem. Solný roztok použijte kdykoli během dne dle potřeby.

Příprava solného roztoku: 1dcl převařené vychladlé vody, 1/2 lžičky mořské soli – KAŽDÝ DEN PŘIPRAVOVAT ČERSTVÝ!!!

PIERCING UDRŽUJTE V SUCHU, ČISTOTĚ A NIČÍM HO NEMAŽTE!!! NEVYNDÁVEJTE ŠPERK DOKUD VÁM PIERCER NEŘEKNE, ŽE JE ZCELA ZAHOJENÝ!!!

V případě, že máte s piercingem jakýkoli problém či podezření, že není vše ok, okamžitě kontaktujte někoho z týmu Hells Cats Bára – 720383772 Val – 720328102

PIERCINGY NEVHODNÉ NA LÉTO – to jsou piercingy z dlouhou dobou hojení – pupík, bradavky, obočí, chrupavka (samozřejmě vše záleží na tom jaké máme v létě počasí, po poradě s piercerem jsou možné i tyto piercingy)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>